Avtobus Bovec – izvir Soče

bus bovec soča river

Avtobus Bovec - izvir Soče

Avtobus med Bovcem in izvirom Soče. Vozil bo vsak dan do konca maja (31. maj 2023). Od 1. junija bo linija podaljšana do Kranjske Gore, z ustavitvami na Vršiču in Erjavčevi koči.

URNIK AVTOBUSA (Maj 2023)

9:30 15:30 0 BOVEC 11:10 17:10
9:34 15:34 2 PREDEL K 11:06 17:06
9:36 15:36 3 KAL KORITNICA 11:04 17:04
9:45 15:45 9 LEPENA K 10:55 16:55
9:48 15:48 11 SOČA 10:52 16:52
9:51 15:51 13 VAS NA SKALI 10:49 16:49
10:00 16:00 19 TRENTA kamp Triglav 10:40 16:40
10:02 16:02 20 TRENTA info središče 10:38 16:38
10:06 16:06 22 TRENTA KAMP 10:34 16:34
10:08 16:08 23 BOTANIČNI VRT 10:32 16:32
10:10 16:10 24 IZVIR SOČE K 10:30 16:30
Bus Kranjsa Gora Bovec via Vršič

Avtobus Bovec – izvir Soče